O nas

Kochamy życie, lubimy ludzi i interesują nas ich historie. Nasza wizja to fotografować nie tylko okiem, ale i sercem (oczywiście elementem koniecznym, o który bardzo dbamy, jest również dobry sprzęt :)). Fotoperspektywa to przedsięwzięcie rodzinne – tworzymy zgrany duet w życiu i w pracy :). Fotografia od wielu lat jest naszą pasją, a od 2016 roku także pracą, sposobem na życie. Nasza specjalizacja? Po prostu fotografowanie ludzi – przede wszystkim w ważnych momentach ich życia. Równie istotne jak wykonanie pięknych zdjęć są dla nas dobre relacje i atmosfera w trakcie współpracy.

Cenimy sobie fotografię naturalną i szczerą, dlatego szczególnie kochamy reportaże. To one pozwalają zatrzymać piękno i wyjątkowość chwil, których nie da się powtórzyć. W sesjach zdjęciowych z kolei pomagamy Wam wyrazić siebie tak jak tego pragniecie. Uwielbiamy „dawać życie” naszym fotografiom tworząc z nich piękne albumy, fotoksiążki czy fotoobrazy. Prywatnie jesteśmy szczęśliwym małżeństwem z czwórką wspaniałych dzieci :) Zapraszamy do współpracy! Fotograf Warszawa, fotograf Legionowo - KONTAKT.

Karol Lusar

 

W naszym tandemie to przede wszystkim ja fotografuję. Czym? Wyłącznie aparatami pełnoklatkowymi marki Canon, które w połączeniu z obiektywami z linii L i dodatkowymi akcesoriami pozwalają uzyskać zdjęcia najwyższej jakości. Przy fotografii studyjnej wykorzystuję profesjonalne oświetlenie, tła i modyfikatory światła marki Quadralite. Część z nich zabieram czasem ze sobą, by poprawić warunki oświetleniowe w miejscu realizacji zdjęć.
Dobry sprzęt to oczywiście tylko punkt wyjścia. Jako fotograf oferuję Ci przede wszystkim moje umiejętności, doświadczenie i zaangażowanie. Do każdego reportażu czy sesji podchodzę indywidualnie, dając z siebie maksimum wysiłku, zarówno na etapie fotografowania jak i obróbki cyfrowej zdjęć. Dopracowuję w szczegółach każdą fotografię. Tam gdzie trzeba stosuję zaawansowane metody retuszu. Nie lubię stać w miejscu, dlatego ciągle się rozwijam – uczestniczę w szkoleniach, eksperymentuję z nowymi stylami, śledzę trendy i nowinki techniczne. Masz pytania? Napisz lub zadzwoń: fotograf Warszawa - dane kontaktowe.

Małgorzata Lusar


Działalność fotograficzna to też wiele czynności oprócz samego fotografowania i obróbki zdjęć. One w większości przypadają mnie :). Pilnuję kalendarza i terminów, ustalam z Wami szczegóły i warunki współpracy. Planuję aranżację i stylistykę sesji zdjęciowych, czasami także w nich uczestniczę. Poszukuję inspiracji i naszej własnej drogi w fotografii :-). Zajmuję się również stroną internetową, mediami społecznościowymi i innymi sprawami marketingowymi.
A to, co sprawia mi najwięcej radości, to wspólne z Karolem projektowanie albumów, fotoksiążek i innych fotoproduktów. Choć żyjemy w erze ekranów, najbardziej uwielbiam zdjęcia, które można wziąć w rękę, powiesić na ścianie czy ze wzruszeniem przejrzeć po latach przy herbacie, z dziećmi na kolanach :) Doświadczenie pokazuje, że również dla Was zdjęcia w takiej formie są najcenniejszą (i najbardziej trwałą) pamiątką. Naszą rolą jest skomponować je tak, by jak najpiękniej opowiedziały Twoją historię. Chcesz wiedzieć więcej? Skontaktuj się z nami. Fotograf Warszawa, fotograf Legionowo - formularz kontaktowy.

Wyślij zapytanie ►